Swobodna elegancja – świąteczne stylizacje Reserved

0
344
świąteczne stylizacje Reserved (8)

Tym razem projektanci marki proponują swobodne podejście do eleganckiego, świątecznego dress code’u. Zamiast typowych wieczorowych kreacji czy pulowerów z Mikołajem mamy mniej formalne stylizacje. Delikatne zimowe akcenty, takie jak norweskie wzory czy szkocka krata, przypominają o bożonarodzeniowej tradycji, zostawiając przestrzeń dla modowego szaleństwa.

W wersji damskiej łączymy style i desenie. Kraty, printy i kwiatowe hafty pojawiają się w oryginalnych, eklektycznych zestawieniach. Wieczorowe stylizacje tworzymy z transparentnych lub błyszczących tkanin, które dobieramy na zasadzie kontrastu np. z ciemnym jeansem. Koktajlowe sukienki są proste, ozdobione jedynie delikatnymi falbanami. Liczy się bezpretensjonalność i naturalny wdzięk.

Mężczyznom Reserved proponuje zimowy szyk w stylu brytyjskim. Ciemne kolory i zróżnicowane desenie tworzą nieco tajemniczy nastrój kolekcji. Nonszalancko założona koszula, jeansy typu chinos i gruby kardigan doskonale wyglądają z ciężkimi, sznurowanymi butami. Dla wielbicieli klasyki przewidziano m.in. tradycyjny sweter z zimowym wzorem, a dla zwolenników elegancji – kardigan z szalowym kołnierzem.

Autor zdjęć: Artur Wesołowski
Model / modelka: Maks Behr, Agnieszka Gołębiewska
Fryzjer: Adam Szaro
Make-up: Anna Stykała

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 ⁄ 15 =