DJ Adamus w tym roku chce wydać trzy nowe single

0
68
DJ Adamus w tym roku chce wydać trzy nowe single

Artysta nie zamierza nagrywać nowej płyty. W tym roku chce się skupić na wydaniu trzech singli, nad którymi już pracuje. Do współpracy zaprosił Annę Montgomery, znaną w Polsce z kawałka „Turn me on”. DJ Adamus marzy o nakręceniu teledysku do ich wspólnego utworu w Kalifornii.

Ostatnia płyta DJ Adamusa ukazała się w grudniu 2015 roku. Od tego czasu artysta wydał tylko jeden singiel w 2016 roku, skupił się natomiast na pisaniu książki biograficznej. Na początku 2017 roku miała miejsce premiera jego nowego kawałka zatytułowanego „Keep love together”. Piosenka została nagrana z Patrycją „Mali” Malinowską, w nakręconym na Ibizie teledysku wystąpiła natomiast Ola Ciupa. DJ Adamus twierdzi, że jest to najbardziej dopieszczony utwór w całej jego muzycznej karierze.

– Ten kawałek został nagrany już ponad półtora roku temu i każdy drobny szczegół poprawiałem przez te półtora roku – mówi artysta agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

„Keep Love Together” to kompozycja z 1995 roku, nagrana przez brytyjską grupę Love to Infinity. DJ Adamus wspomina, że płytę winylową z tym utworem kupił w promocji za kilka złotych. Do dziś znajduje się ona w jego zbiorach. Artysta już w momencie zakupu wiedział, że w przyszłości chciałby nagrać tę piosenkę w swojej własnej aranżacji.

– Po 21 latach powstała moja nowa wersja tego utworu. Po to spełnia się marzenie, po to się żyje, żeby robić takie dziwne rzeczy – mówi DJ Adamus.

Artysta już pracuje nad kolejnymi singlami. W tym roku zamierza wydać trzy nowe kawałki, nie planuje natomiast nagrywania kolejnej płyty. Uważa, że w dzisiejszych czasach krążek nie jest tak istotny, jak jeszcze kilka lat temu. Do współpracy przy trzecim planowanym singlu zaprosił Annę Montgomery, amerykańską wokalistkę, polskiej publiczności znaną z kawałka „Turn me on” promującego film „Sala samobójców”.

– Utwór będzie się nazywał „California sun” i marzenie jest takie, żeby nakręcić teledysk w Kalifornii – mówi DJ Adamus.

Muzyk zamierza również zorganizować kolejną edycję Ibiza Camp On. Twierdzi, że Ibiza jest wspaniałym miejscem, gdzie fantastycznie spędza się czas, zarówno na plażach, jak i na imprezach. Jego zdaniem raz w roku trzeba się tam wybrać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
22 ⁄ 11 =