JEST POMYSŁ NA NOWĄ WARSZAWSKĄ SARMATĘ

0
32

JEST POMYSŁ NA NOWĄ WARSZAWSKĄ SARMATĘ

Spółka SGI SA, polski deweloper znany z wielu warszawskich inwestycji ma pomysł na tereny po dawnym klubie sportowym SARMATA.

Teren przy Wolskiej 77 to obecnie dwie niezależne nieruchomości o różnym charakterze, działka SGI , która zgodnie z zatwierdzonym przez władze dzielnicy Wola z 2012 i 2014 roku miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie o charakterze mieszkaniowym.

Spółka SGI SA użytkownik wieczysty działki budowlanej ma jednak pomysł, aby jakże ważne dla Woli inwestycje w miejsca mieszkalne nie przesłoniły potrzeb w zakresie rekreacji i odpoczynku.

– Chcemy, aby teren Sarmaty stał się czymś bardzo atrakcyjnym dla dzielnicy Wola i całej Warszawy. Wiemy, że jest to bardzo szczególne miejsce. Wybieramy projekty, które tworzą , zgodnie z wizją urbanistów miejskich i zgody władz Dzielnicy, przestrzeń otwartą dla wszystkich mieszkańców Warszawy, wykorzystując najnowsze światowe i Europejskie trendy urbanistyczne – mówi agencji MarketNews24 Grzegorz Kawecki, Wiceprezes Zarządu SGI SA.

SGI jest firmą specjalizującą się w budowie wysokiej jakości mieszkań i apartamentów. Współpracująca z gronem cenionych polskich i światowych architektów. Spółka już wielokrotnie udowodniła, że przywiązuje wielką wagę do architektury i wysokiej jakości używanych materiałów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
25 − 21 =