Joanna Krupa: między mną a Douglasem wszystko jest dobrze. Dalej są plany na ślub i dzieci

0
123
Joanna Krupa: między mną a Douglasem wszystko jest dobrze. Dalej są plany na ślub i dzieci

Modelka dementuje plotki o rozstaniu z narzeczonym. Twierdzi, że w jej związku z Douglasem Nunesem wszystko dobrze się układa, choć jak każdej parze zdarzają im się kłótnie. Gwiazda nadal planuje ślub i macierzyństwo.

Po rozstaniu z mężem w lipcu ubiegłego roku, Joanna Krupa związała się z amerykańskim biznesmenem Douglasem Nunesem. W marcu para ogłosiła zaręczyny, a słynna modelka publicznie mówiła o planach powiększenia rodziny. W ostatnim czasie w polskich mediach pojawiły się jednak doniesienia o kryzysie w jej nowym związku, a nawet rozstaniu z narzeczonym.

To były głupoty, nie było w tym żadnej prawdy, wszystko jest dobrze między nami. Jeśli coś nie idzie z moich ust, to proszę nie słuchać, może to był nudny dzień, dziennikarz nie miał co pisać – mówi Joanna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Media sugerowały, że przyczyną rozpadu związku modelki była nadmierna zazdrość jej partnera. Gwiazda stanowczo zaprzecza jedna tym informacjom, zapewniając, że w jej życiu prywatnym wszystko dobrze się układa.

Jak każdy związek mamy momenty, kiedy się pokłócimy. Żaden związek nie jest perfekcyjny. Dalej są plany na ślub, na dzieci, dom, na wszystko – mówi Joanna Krupa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
11 − 8 =